O nas

Misją portalu outsourcer.pl jest przekazywanie czytelnikom najnowszej wiedzy z zakresu działania outsourcingu.

Na portalu poruszana jest problematyka związana z outsourcingiem usług, logistyki, IT, marketingu oraz outsourcingiem pracowniczym. Dzięki szerokiej tematyce, która znajduje się na outsourcer.pl, w artykułach przekazywane są informacje dotyczące zarówno ochrony mienia, rachunkowości, kadr i płac, jak i również te z zakresu prawa, ekonomii oraz nowinek technologicznych. Nasz portal gromadzi rzeszę czytelników, którzy interesują się branżą logistyczną i działaniami outsourcingowymi z nią związanymi. Odbiorcami treści są także osoby, które na co dzień związane są z branżą Public Relations czy Human Resources. Na portalu zawarte zostały cenne informacje, związane z rekrutacją nowych pracowników, przeprowadzaniem szkoleń oraz wprowadzaniem systemów motywacyjnych w firmie. Dodatkowo, przedstawiamy jak wyglądają procedury zlecania wykonywania zadań podmiotom zewnętrznym oraz jak przebiega współpraca, decydując się na outsourcing.

Treści zamieszczane na portalu przygotowywane są przez dziennikarzy, którzy posiadają wiedzę specjalistyczną z zakresu świadczenia usług outsourcingu w różnorodnych branżach.

Naszą misją jest dostarczanie odbiorcom wartościowych treści, przekazując przy tym merytoryczną wiedzę związaną z szeroko pojętym outsourcingiem. Tematyka portalu odpowiada na oczekiwania i potrzeby czytelników, dopasowując się do ich aktualnych potrzeb oraz wymagań zmieniającego się rynku.

O Katalog Zdrowia

Redakcja

Portal outsourcer.pl prowadzony jest przez profesjonalny zespół redaktorów, dokładających każdego dnia starań, aby przekazywać czytelnikom rzetelne i wartościowe informacje oraz porady z zakresu szeroko pojętego outsourcingu. Zespół redakcyjny służy pomocą i chętnie odpowie na każde pytanie.

Współpraca

Jesteś zainteresowany współpracą z portalem? Skontaktuj się z nami!
kontakt@outsourcer.pl